top of page

MŪSŲ MISIJA

   Šaškių mokykla skirta efektyviai padėti vaikams išmokyti žaisti šaškėmis. Šaškių žaidimas padidina vaikų kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius. Šie įgūdžiai vėliau gali būti pritaikomi mokantis tiksliųjų bei gamtos mokslų. Šaškės yra universalus mokymosi įrankis. Jos kombinuoja mokymąsi ir žaidimą. Mūsų šaškių mokykloje siūlome užduotis savarankiškam sprendimui. 

 

    Mūsų tikslas - vaikams padėti išsiugdyti įgūdžius, kurie leis ne tik sėkmingai mokytis mokykloje, bet ir padės elgtis gyvenime.

ŠAŠKĖS IR ŠVIETIMAS

   Šaškių mokyklos mokymo programa ir užsiėmimai yra paruošti taip, kad išugdytų ir padidintų kiekvieno vaiko natūralius gebėjimus. Mes siūlome aktyvias mokymosi priemones, kad užtikrinti produktyvų mokymąsi, t.y., uždavinių sprendimas, įsiminimo pratimai atminties gerinimui, dažnas žinių patikrinimas.

ŠAŠKĖS SĖKMEI PASIEKTI
 

   Žaidimas šaškėmis yra sportas! Vaikai, kuriems patinka varžytis šaškių turnyruose, gaus didžiausią pagalbą ruošiantis šaškių varžyboms. Dalyvavimas varžybose yra labai svarbi šaškių treniruočių dalis. Tai pagerina daugelį įgūdžių, kaip kad geras darbas esant įtemptai situacijai, susidorojimas su pralaimėjimu ir mokėjimas gerbti savo draugus bei priešininkus.

TAPTI ČEMPIONAIS

   Šaškių mokyklos mokiniai, kurie pasieks geriausių rezultatų, turės galimybę tapti geriausiais šalies žaidėjais.

bottom of page